fbpx
Політика
The Guardian опублікувало таємний аудіозапис, на якому Тереза Мей висловлює побоювання та небажання виходу Британії з ЄС (аудіо)

Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей на опублікованому аудіозаписі попереджала про негативні наслідки для Британії після виходу країни з ЄС та висловлювала свої побоювання.

Про це повідомляє The Guardian.

«Я думаю, економічні аргументи тут зрозумілі. Бути частиною 500-мільйонного торгового блоку має велике значення для нас. Я вважаю, що однією з проблем є те, що багато людей будуть інвестувати в Британію. Просто тому, що Британія в Європі. Тому я думаю є конкретні економічні переваги для нас залишатися у Європі. Також це правильно з точки зору безпеки», — сказала Тереза Мей.

Також за її словами, є побоювання, що фірми та компанії перестануть економічно підтримувати свою країну та бути економічно-привабливими для країн-членів ЄС.

Раніше повідомлялося, що компаніям ЄС доведеться зіштовхнутися зі збитками у тому випадку, якщо Велика Британія вийде із союзу «жорстко», без угоди про вільну торгівлю. Сума складатиме майже 13 млрд фунтів стерлінгів на рік. Британські компанії втратять 5,2 млрд фунтів стерлінгів.

Читайте також: Поїзд Дніпро – Одеса, те, що сталося цієї ночі я буду пам’ятати все своє життя

Джерело.

facebook