fbpx
Дозвілля
TAYANNA прокоментувала cкaндал з Данилком на Нацвідборі на “Євробачення “

Фіналістка Нацвідбору на “Євробачення-2018” TAYANNA не тримає зла на Андрія Данилка, який в ході фіналу запідозрив її в співі під фонограму. Співачка зізналася, що відчувала себе некомфортно, проте в інциденті побачила і деякі позитивні сторони.

Так після виступу TAYANNA прокоментувала “Обозревателю” скандал, викликаний зауваженням Данилко, і грубі висловлювання шоумена на адресу її розгніваного менеджера.

“Звичайно, я відчула себе ніби на якомусь кастингу шоу або в музичній школі, коли тебе перевіряють. Багато хто знає мій творчий шлях, як довго я до цього йшла, скільки років я вже співаю і займаюся, це велика праця. Було трохи некомфортно , але з іншого боку приємно, тому що я дійшла до того рівня професіоналізму, коли можу співати і танцювати одночасно, а звучати це буде, як на платівці “, – розповіла співачка.

При цьому артистка зізналася, що була приємно здивована реакцією свого менеджера Олександра Кажияна, який вибіг в зал до Данилка з криками “Ганьба! Як вам не соромно!”.

Читайте також: Фанати Melovin погpожували вaгiтній Джамалі

“Ви знаєте, мені дуже приємно, так за мене ще ніколи ніхто не заступався. Про це я йому тільки що говорила в гримерці, це викликає велику любов і повагу. Тепер я не на сто відсотків впевнена, а на всі двісті, що вони за мене горою “, – додала вона.

За слова Данилка на адресу Кажияна співачка також не в образі на артиста.

“Людина висловлює те, що у нього всередині. Мені хочеться побажати йому, щоб він вірив в любов, щоб в його житті було багато любові. Стільки, скільки є у мене. Напевно, йому цього не вистачає”, – зазначила TAYANNA.