fbpx
Події
Фанати Melovin погpожували вaгiтній Джамалі

Після виступу артиста Джа зізналася, що фанати MELOVIN погpожували їй розправою, якщо цього разу вона “повторить помилку минулого року”. Йдеться про низьку оцінку виконавцю під час нацвідбору минулого року, пише ТСН.

Тему підняв один з членів журі Андрій Данилко. Він попросив MELOVIN якось приструнити своїх прихильників.

“Такий момент є. Це стосується твоїх фанатів. Коли ми граємо у цю гру, яка називається “Євробачення”. Менеджери одних артистів поливають брудом інших. Коли я почув оці розмови у Джамали, мені було неприємно. Я думаю, ти поговориш зі своїми фанатами, щоб такого не було”, – звернувся до виконавця Данилко.

Джамала підтвердила, що на її адресу надходили погpози від шанувальників MELOVIN.

Читайте також: Скaндaл в фіналі Нацвідбору “Євробачення”: Данилко запідозрив TAYANNA в шахрайстві і послав її адміністратора в пи’ду (відео)

“Є така справа. Ми артисти в якоїсь мірі відповідальні за своїх фанів, бо своєю музикою ми їх виховуємо, налаштовуємо на певний лад. І коли комусь не подобається думка, пишуть коментарі, це одне. Але коли вже летять погpози: “Я тебе знайду, зарию”, – зізналася Джамала.

Виявляється, фани MELOVIN знайшли телефон судді і почали закидувати її гнівними SMS з погpозами.

“Йдеться про фанів, про фан-групи MELOVIN, які постійно закидають SMS, пишуть, дзвонять, погрожують. Це вже кpимінальна справа. Так, я отримувала погpози”, – сказала член журі.

Попри таку поведінку фанів, Джамала високо оцінила виступ MELOVIN.

“Ти такий крутий, я дякую, що ти повернувся. Ти неймовірно виріс, ти сам зробив номер, сам написав пісню. Для цього і робиться цей рік. Оце треба оцінювати. Важливо, що ти зростаєш як персоналій, як творча одиниця. Це треба оцінювати”, – сказала артистка.

Своєю чергою MELOVIN вибачився перед Джамалою за фанів і так пояснив їхню поведінку.

“У мене є відповідь на це. Я не один раз своїй фан-аудиторії говорив, що людей, які займаються такими речами, які ображають інших артистів, я їх не називаю “меловінаторами” (фани MELOVIN – прим.ред ). Вони просто слухають мою музику. За свою аудиторію я прошу у вас вибачення”, – сказав співак.

Так само номер MELOVIN сподобався і Андрію Данилку і Євгену Філатову.

“Фанати Білоножко ніколи нікому не писали” Я тебе урою”, – пожартував ведучий Сергій Притула.