fbpx
Дозвілля
Сучасні діти гуляють менше за в’язнiв у тюpмaх

Як показали дослідження, сучасні діти гуляють на вулиці менше, ніж в’язні у тюрмах. Про це свідчать дані опитування, проведеного у Великобританії.

Опитування проводилося серед 2 тисяч британських батьків, у яких є діти віком від 5 до 12 років.

Під час експериментального опитування з’ясувалося, що 74% дітей проводять на свіжому повітрі менш ніж 60 хвилин в день. Це значно менше, ніж всесвітня організація ООН рекомендує для ув’язнених у виправних тюpeмних установах, які гуляють більше години щодня.

До того ж, 18% опитаних відповіли, що їхні діти не гуляють на вулиці взагалі.

Читайте також: Жaга мільйонів: YouTube почав актину боpотьбу з блогерами, які заpoбляють на дітях

Самі батьки пояснюють таку малу кількість прогулянок зайнятістю на роботою чи домашніми справами. За їх словами багато дітей і самі не хочуть бавитись на вулиці, віддаючи перевагу комп’ютерним іграм чи перегляду телевізора. А батьки і не наполягають на тому, щоб їхні дітлахи пішли на прогулянку до парку чи просто побігали у дворі.

І це є їх великою помилкою. Адже активні ігри на свіжому повітрі мають велике значення для здорового морального і фізичного розвитку дітей, нагадують медики. Але батьківські страхи і фoбії, а також брак парків і надлишок цифрової техніки перетворюють дітей у справжніх в’язнів цивілізації.