fbpx
Історія
Старший брат Гітлера виявився молодшим – ЗМІ

Дослідники зазначають, що нові дані піднімають питання про те, як смерть брата могла вплинути на майбутнього лідера нацистської Німеччини

Дані істориків свідчать, що брат Адольфа Гітлера, якого прийнято вважати старшим, в дійсності був молодшим.

Як раніше вважали, Гітлер був четвертим з шести дітей, однак виписки з документів, зроблені в австрійському місті Браунау-на-Інні, де він народився, свідчать, що насправді Адольф був третьою дитиною в сім’ї. До таких висновків дійшов історик Флоріан Котанко.

Згідно зі звітом, Отто Гітлер народився через три роки після Адольфа, а саме 17 червня 1892 і помер через шість днів від гідрацефалії.

Дослідники зазначають, що нові дані піднімають питання про те, як смерть брата могла вплинути на майбутнього лідера нацистської Німеччини.

“Таким чином, висновки багатьох біографів Гітлера по психічному розвитку Адольфа, який нібито отримував особливу увагу з боку своєї матері Клари як єдина дитина, яка вижила після смерті трьох братів і сестер, більше не логічні”, – наводить газета слова історика.

Серед інших відкритих питань, за його словами, важливо і те, було відомо Гітлеру про стан свого брата, і як це могло вплинути на нього.

“Як було трирічному Адольфу, який зіткнувся з народженням і смертю брата?” – Зазначив Котанко.

Джерело.