fbpx

Швейцарці закуповували вугілля у “ДНР” для Франції та Голландії

ПАТ “Шахта Жданівська”, що функціонує на непідконтрольній Україні території, у травні 2014 року уклала договір з швейцарською компанією “FLAME SA” на поставку більше 70 тисяч тонн енергетичного вугілля марки “Т” на загальну суму понад $4,5 мільйони.

Про це повідомляють УНН.

Митне оформлення вугілля з “ДНР” відбувалося в Іллічівському морському торгівельному порту.

Як випливає з офіційного повідомлення “ПАТ “ОП “Шахта Жданівська”, придбане “FLAME SA” закуповувалося з метою подальшої відгрузуки у Франції та Голландії.

Читайте також:  Шокуючі результати експертизи: журналісти показали, що саме виявили у харчах для військових (відео)
b66a39070074bf2cb826bccdf64390c83d316a51

7a5195033a8a354eb48a3693b83704abd26d5864

За даними реєстру комерційних підприємств кантону Тессін в Швейцарії, компанія “FLAME SA” має вільний капітал у розмірі 1 млн. швейцарських франків.

Серед її засновників рахуються італійці Алессандро Баллеріні, Лука Феррарі та Фабріціо Д’ Адамо.

Згідно договору між “ПАТ “ОП “Шахта Жданівська” та “FLAME SA” директором шведської компанії є Алессандро Баллеріні.

За словами, правозахисника Багірова, факт наявності контракту між швейцарською компанією і шахтою “ДНР”, а також його виконання — це дискредитація органів державної влади України.

Крім того, юрист вважає, що “це може дозволити представником невизнаних російських організацій “ДНР“ і “ЛНР“ заявити, що їх статус легалізований на міжнародному рівні, так як європейська компанія на підставі законодавства ЄС закуповує у них продукцію, відповідно, не бачачи в цьому ніякого порушення”.

“В даному випадку, це також порушення з боку РНБО та неналежне виконання своїх службових обов’язків всього відомства — від глави до співробітників. Це призводить до того, що, як наслідок — санкції РНБО не працюють”, — додав Багіров.

Джерело.

You cannot copy content of this page