fbpx

Шокуючий виступ Андрія Несмачного: “Сатана використовував мене, вичавив як лимон” (відео)

Стало зрозуміло, чому екс-захисник “Динамо” покинув футбол і не співав гімн України. У мережі набирає популярності відео за участю колишнього захисника київського “Динамо” і збірної України Андрія Несмачного. На ньому футболіст виступає на зборах Свідків Єгови. Схоже, що збори були минулої осені, але відео в інтернет виклали тільки зараз.

– Спочатку істину пізнала моя мама, тато був категорично проти, але з часом і він прийшов на збори. Мені було нецікаво, нудно. Але приклад батьків вплинув на мене: вразило, що мама перетворилася з владної жінки в покірну християнську дружину, а тато став краще виконувати роль глави сім’ї.

Мене спокусила кар’єра футболіста київського “Динамо”. Слава, пошана, гроші. Не дивлячись на те що я перестав служити Єгові, батьки в мені не розчарувалися. Вони допомогли побачити зворотний бік медалі – адже моя сім’я страждала через мого постійну відсутність.

Незважаючи на хороші пропозиції зарубіжних клубів, я залишив професійний спорт. Я зрозумів, що світ сатани використовував мене, вичавив як лимон, забрав молодість, силу і запропонував натомість фальшиві ілюзії успіху, – заявив Несмачний.

У складі “Динамо” Несмачний став шестиразовим чемпіоном України. За київський клуб він виступав з 1998 по 2011 рік. Після чого в 32 роки несподівано завершив кар’єру.

А трохи раніше, в 2009-му році Несмачний відмовився від виступів за збірну України, щоб приділяти більше часу духовним потребам. Крім того, він ніколи під час поєдинку національної збірної не співав гімн України і не тримав руку на серці, тому що це не дозволяла йому релігія.

Читайте також:  Відправив своїх дітей до психіатра: розкрилася жахлива правда про рекордсмена збірної України з футболу

Джерело.

 

You cannot copy content of this page