fbpx
Спорт
Відправив своїх дітей до психіатра: розкрилася жахлива правда про рекордсмена збірної України з футболу

Легендарний український футболіст Анатолій Тимощук зажадав направити свої власних дітей на обстеження до психіатра. Про це на своїй сторінці у Faceboоk повідомила екс-дружина гравця Надія Навроцька, з якою рекордсмен національної команди за кількістю матчів веде судову тяжбу.

“Років 20 тому, мене б вразив жах і страх реальності, яка мене чекає, бо я заперечувала таку реальність взагалі. Скажіть мені тоді, що людина, яку я люблю, і в яку я вірю, подасть два десятки судових позовів. Що батько шестирічних дітей вимагатиме від суду відправити їх до психіатра, напише абсолютну брехню, на мій погляд, низьку і підлу, що його діти агресивні та гіперактивні, а потім на суді буде бажати, щоб його дочки проходили підготовку до школи в установі для дітей із пошкодженим мозком і синдромом Дауна… Здорові, розумні, живі, ті самі діти, якими ще нещодавно він хвалився в інтерв’ю, як вони прекрасно володіють чотирма мовами”, – написала Навроцька.

Як повідомлялося раніше, Анатолій Тимощук довгий час зраджував дружині з громадянкою Росії. Влітку 2014 року Надія Навроцька подала на розлучення, яке досі не оформлене офіційно.

Читайте також: “Хунта знищує мирний Донбас”: у київській клініці спалахнув сепаратистський скандал

Джерело.

Related Post

facebook