fbpx
Дозвілля
Щоб в 2017 році таланило потрібно зробити всього лиш цю річ – існує особлива прикмета

Стосовно свят існує багато звичаїв та прикмет. Вони виникли не випадково, адже ще в давнину люди почали зіставляти факти та повторювані події, вишукували закономірності. Таким чином з’явилися цілі зібрання народних прикмет, які давали орієнтир у тій чи іншій ситуації, допомагали вберегти себе та близьких від бід і нещасть.

Найбільша кількість забобонів та прикмет стосувалися саме часу новорічних свят. До прикладу, молоді дівчата, щоб дізнатися свою долю, у новорічну ніч клали під подушку чотирьох карткових королів. Під кожним з них загадували ім’я хлопця. А вранці, прокинувшись, витягували одну карту. Який хлопець був загаданий під нею, за того і вийдеш заміж незабаром.

Існувало багато прикмет, які стосувалися господарсько-побутових справ. Наприклад, якщо за два тижні до Нового року випадає рясний сніг, значить, буде хороший урожай. Як не дивно, зазвичай так і траплялося.

Сучасний урбанізований світ багато втратив у рутинному повсякденні, і сьогодні вже мало хто вірить у різні прикмети та дотримується певних ритуалів і звичаїв. Але в Новорічну ніч подарунків чекають усі – і дітлахи, і дорослі. Можливо, в останніх це трохи по-інакшому: ми бажаємо собі та близьким міцного здоров’я, успішної кар’єри, щасливого сімейного життя, удачі в усіх починаннях тощо. І для здійснення таких бажань теж є безліч новорічних прикмет.

Спочатку потрібно почати з прибирання помешкання. Вважається, що брудні недоглянуті квартири й будинки благополуччя та достаток у новий рік обходять стороною. Не полінуйтеся й не тільки наведіть чистоту в кімнатах, але й прикрасьте вхідні двері якимось невеликим новорічним символом: ялинковою гілкою чи іграшкою, серпантином або мішурою. Тоді удача вже точно не пропустить ваші двері!

Перед святом не слід прати, тому що це може накликати біду на кого-небудь із членів сім’ї. А ось для того, аби привернути в дім успіх, потрібно перед святом викинути весь тріснутий посуд, бо він притягує негативну енергію. Краще за все, якщо в рік Вогняного Півня на столі буде білий і скляний (кришталевий) посуд без малюнків.

Перед Новим роком обов’язково потрібно віддати всі борги, інакше наступного року ви постійно відчуватимете брак грошей. Якщо на вас «висить» кредит, то прикрасьте свою новорічну ялинку великими купюрами: згідно з практикою Фен-шуй, це допоможе поліпшити фінансове становище. Давати комусь у борг гроші напередодні свята теж не можна ні за яких обставин.

31 грудня потрібно встигнути винести сміття до заходу сонця. Якщо ви цього не зробите, то виносити його з дому до кінця 1 січня вже не слід. Вважається, що таким чином можна винести й удачу, яка вже оселилась у вас першого дня Нового року.

Однією з найбільш поширених прикмет, що стосуються новорічної ночі, є твердження про те, що не слід сідати святкувати до настання півночі, тому що в такому випадку всі плани переплутаються і все перевернеться з ніг на голову. Крім того, вважається, що чим веселіше пройде святкування, тим веселіше буде й увесь рік.

У новорічну ніч обов’язково потрібно одягнути чи взути щось нове. Тоді весь наступний рік водитимуться гроші. Хто всю ніч проходить у старому, тому доведеться всі наступні 12 місяців залишатися без обновок.

Перед Новим роком обов’язково подаруйте нужденній людині будь-який предмет одягу, щось із їжі та трохи грошей – це гарантує вам достаток.

Напевно, найвідоміша прикмета: поки б’ють куранти, треба встигнути написати бажання на папірці, спалити його над келихом шампанського так, щоб попіл потрапив саме в напій, розмішати й випити до дна весь вміст. Якщо ви зробите це, усе написане здійсниться. Але є й інша інтерпретація цієї прикмети: поки годинник проб’є 12 разів, потрібно встигнути очистити мандарин або апельсин, роздати всім присутнім по часточці і з’їсти, задумавши бажання.

Чим більше всяких страв на новорічному столі, тим краще. Це означає, що ваше життя у 2017 році буде різноманітним і щедрим. Але ні в якому разі не можна залишати страви недоїденими – краще подавати їх невеликими порціями й додавати в міру необхідності. Єдине табу цього року – не можна готувати страви з курятини.

Цікавою є й така прикмета: запечіть у новорічному пирозі монетку. Кому дістанеться шматочок із сюрпризом, у Новому році таланитиме найбільше.

Вважається добрим знаком, якщо першими в новий рік у ваш дім зайдуть відразу двоє людей. Це означає, що нічого поганого цьогоріч у вас не трапиться.

Прикмета для бізнесменів і торговців: якщо першого робочого дня в новому році своєму першому клієнту (неважливо якої статі) ви дуже дешево щось продасте (або надасте дуже велику знижку), то весь рік вам щаститиме в укладенні договорів та веденні бізнесу.

В одній відомій приказці говориться: «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш». Залишатися на самоті й сумувати не можна. Інакше поганий настрій переслідуватиме вас і після свят. Запросіть друзів або вирушайте в гості. Налаштуйтеся на відпочинок і забудьте про неприємності в новорічну ніч. Тоді 2017-й виявиться плідним та подарує радість.

Ще одна важлива прикмета наступного року – залиште під ялинкою тарілочку зерна. Це буде подарунок для Півня, який, відповідно до східного гороскопу, правитиме 2017 роком.

Незважаючи на всі прикмети й забобони, Новий рік потрібно зустрічати з дорогими та найважливішими для вас людьми. Якщо будинок наповнений веселощами, радістю і сміхом, то це точно добра прикмета. А чи варто дотримуватися прикмет, вирішувати вже вам.

Читайте також:  Астролог назвав найбільших “щасливчиків” 2017 року

Джерело.