fbpx
Події
Астролог назвав найбільших “щасливчиків” 2017 року

У 2017 році зірки будуть найбільш прихильні до народженим під чотирма знаками Зодіаку: Скорпіон, Рак, Риби і Стрілець. Про це розповів астролог Влад Росс.

“Планета щастя і благословення – Юпітер – входить у зодіакальний знак Скорпіона. Тому Скорпіонам буде дуже таланити, особливо в другій половині року. Нарешті у них закінчаться складні ситуації. Багато Скорпіонів зможуть ризикувати, відкривати новий бізнес. Їх буде супроводжувати велика удача. Все, що вони будуть закладати в рік Півня, буде давати для них великий приріст на наступні 12 років”, – розповів він.

Астролог додав, що “щасливчиками” будуть також інші представники водної стихії – Раки та Риби. “У Раків дуже хороша ситуація в плані любові, стосунків. Це рік, коли потрібно народжувати дітей. Багато хто закохуватиметься, налагоджуватиме своє особисте життя. Багато буде змінюватися в родині. У 2017 році Ракам варто купувати нерухомість. І Ракам як нікому інакше буде таланить у лотерею і в азартні ігри”, – повідомив Росс.

Щодо Риб, він зауважив, що 2017 рік найбільш успішним для тих із них, хто присвятив своє життя політиці. Крім того, представники цього знаку зможуть подорожувати, здійснювати “далекі мандри” – “в цьому плані у них все відмінно”, – а також “дуже добре налагоджувати особисте життя”. Риб-працівників творчих професій – музикантів, артистів, художників – “буде супроводжувати повний успіх у нових творчих проектах”. “Особливо великий успіх їх очікує в середині року і наприкінці”, – спрогнозував Росс. І додав: “Я дуже радий за Риб – у 2017 році вони знаходять свою хвилю, свою течію”.

До “щасливчиків” 2017 року астролог зарахував і Стрільців. За його прогнозами, “Стрільцям починає талатить як у кар’єрі, так і в політиці, вони можуть перетворювати нашу країну – на них чекає дуже велика удача”. “Нарешті, після 2-3 років перебування нещасливого Сатурна в Стрільці, він залишає цей знак. Таким чином, у представників цього знака з’являються “дуже великі можливості, особливо в плані бізнесу, грошей і досягнення впливових посад”.

Читайте також: Прикмети і заборони на Новий рік 2017

Джерело.