fbpx
Дозвілля
Що не варто робити в соцмережах, аби не сваритись з чоловіком?

 Речі, які здаються вам зовсім безневинними, можуть сильно дратувати вашого чоловіка. Які ж?

Називаємо!

Відверті фото знаменитостей

Ви з задоволенням постите фотографії Девіда Бекхема з голим торсом або Джонні Деппа в чудово-спокусливому вигляді? Те, що для вас є звичайною розвагою, може сильно не подобатися вашому чоловікові, адже він мимоволі починає порівнювати себе з цими красенями, мало того – йому здається, що і ви займаєтеся таким порівнянням!

Меми або репліки про чоловічі недоліки

Те, що для вас просто гумор, для нього – натяк, який викликає гнів і образу. Ми не закликаємо вас перестати жартувати в мережах, просто не варто демонструвати своє почуття гумору за рахунок почуттів чоловіка.

Скарги на побут

Коли ви пишете пост про те, як вам набридло прибирання, або про те, що ви всі вихідні були прикуті до плити або займалися штопанням чоловікових шкарпеток, ви просто ділитеся останніми новинами. Чоловік же впевнений: ви скаржитеся … на нього особисто!

Хроніка вашого дня

З ретельністю ви фіксуєте в соцмережі кожен свій крок на протязі всього дня. Чому це дратує чоловіка? Та тому, що цим самим ви як би ставите своє життя на громадський контроль, дозволяючи стороннім заглядати то в вашу спальню, то в вашу кухню.

Найгарячіші новини

Ваш чоловік з соцмереж дізнається про те, що вас підвищили по службі, або що ви зустрілися з подругами? Звичайно, його дратує той факт, що ви ділитеся найгарячішими новинами зі свого життя спершу зі своїми підписниками, а вже потім з ним! Начебто він для вас значить менше, ніж ваші мережеві френди!

Читайте також:ВАМ СТАНЕ ЛЕГШЕ ЖИТИ, ЯКЩО ВИ ВИКИНЕТЕ З ДОМУ ЦІ 3 РЕЧІ! (ФОТО)

Хвастощі своїм тілом

Ви схудли на 5 кілограмів і, радісна, поділилися цією новиною зі всіма своїми підписниками, прикріпивши до посту фотографію себе, коханої, в обтягуючому платті. Не забувайте, що у людей абсолютно різні уявлення про те, що вважати пристойним, а що – ні. Можливо, ваше фото здасться чоловікові занадто відвертим, і він впаде в лють від того, що ви так безсоромно демонструєте свої принади.

Джерело.