fbpx

Вам стане легше жити, якщо ви викинете з дому ці 3 речі! (фото)

Вони приносять біду і нещастя! Позбавтеся від цих речей негайно!

Буває так, що у вас є будинок – затишний, чудовий. Але ви в ньому задихаєтеся. Чи не буквально, звичайно. Йти туди не хочеться, незатишно.

І начебто ремонт зробили, а чогось не вистачає. Китайці вважають, що так діє засмічений простір. Причому серед інших речей є три, особливо шкідливих які впливають на всю атмосферу. Звідси і апатія, і байдужість до життя і до оточуючих людей.

Для того, щоб позбавити свій будинок від негативної і застійної енергії , яка приносить проблеми, негайно позбудьтеся від цих трьох речей.

Читайте також:МЕДИКИ НАЗВАЛИ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИЙ ПРОДУКТ, ЯКИЙ ЛЮДИ ЇДЯТЬ КОЖЕН ДЕНЬ

1. Штучні квіти

Штучні квіти – мертві квіти. Вони як ніщо інше пригнічують ваш будинок. Не дарма ж в народі кажуть, що живі квіти – для живих, а мертві – для мертвих. Навіть найкрасивіші, тонкої роботи букети нічим не замінять самого простого цілющого букетика ромашок. Навіть самі звичайні живі квіти в горщику поширюють по дому енергію життя. Так що саджайте орхідеї, флокси, можете висадити звичайну траву. А від мертвих букетів тримайтеся подалі.

2. Тріснута посуда

minstp.ru

Також не можна тримати в будинку надколоті чашки, тарілки та інше начиння. І неважливо, що вона не протікає. Ці тріщини, кажуть китайці, – найстабільніший акумулятор всього негативу, що є в будинку і на кухні. Від такого посуду слід швидше позбутися, щоб не наражатися на небезпеку! Адже здавна посуд був символом багатства і достатку в домі, а значить, тріщинки на ній – це тріщини в добробуті господарів. Тримайте вдома тільки цілий, гарний посуд, який наповнить ваше житло радістю і щастям!

3. Старе взуття та одяг

lanternreview.com

І останнє – старий одяг і взуття. Поношені, невикористовувані і чимось невідповідні речі не потрібно тримати у себе. Вам вони доброго не принесуть. Набагато краще подарувати їх бездомним людям або тим, хто бідніший. Тоді вона буде приносити користь і вам, і тим, кому ви її віддасте.

Джерело.

You cannot copy content of this page