fbpx
Дозвілля
Сестра Андрія Данилка звинуватила артиста у викраденні її дитини

Український артист Андрій Данилко розповів про неприємну історію, яка трапилася у його житті і пов’язана з його старшою сестрою Галиною, пише ТСН.

За словами Данилка, він вже довгий час не спілкується з рідною людиною, оскільки колись вона написала на нього заяву до поліції.

“Чому я не спілкуюся з сестрою. Сестра у якийсь момент, при тому, що у нас завжди були гарні стосунки, стався якийсь заскок. У мого племінника Вані, відчуваю, якась проблема зі здоров’ям. І оскільки Галя з людьми неврівноважена, одразу починається cкaндал. Я його взяв і поклав до лікарні на обстеження. Але їй не сказав, у якій лікарні, щоб вона не нашкодила Вані. Я на телефоні, там лікарі. І от я на студії. Дзвінок, міліція приїздить за мною на студію. Вони мене впізнали, кажуть: “Андрію, нам надійшла заява від вашої сестри, що ви вкpали дитину, щоб продати її на opгани”, – розповів Андрій в інтерв’ю програмі “Бацмани”.

Данилко поділився, що тоді його племіннику було 12 років. Зараз, каже актор, хлопець вже дорослий, мешкає з дівчиною у квартирі, яку Данилко йому придбав у Полтаві. У артиста також є племінниця Ганна, яка невдовзі вдруге стане мамою.

У актора з племінниками гарні стосунки, він допомагає їм.

Читайте також: TAYANNA прокоментувала cкaндал з Данилком на Нацвідборі на “Євробачення “

Окрім близьких, Данилко зізнався, що для нього справжньою подругою є Інна Білоконь, акторка, яка грає маму Вєрки Сердючки.

“У нас настільки сильна спорідненість. Я так люблю, коли вона до мене приїздить. Вона господарочка. У мене безлад вдома, я не розумію, як вона це робить: за три секунди, тут чисто, тут поприбирала. Вона, от що стосується господині, для мене у цьому плані ідеальна. Плюс ще якісь людські свої стосунки”, – зізнався Данилко.

Актор висловив сподівання, що й сам колись зможе стати батьком, проте поки що не зустрів людину, яка б могла подарувати йому дітей, та й сам Андрій ще не готовий до такої відповідальності.

“Я поки не зустрів людину, з якою можна побудувати родину, і у мене нема такого бажання. Це дуже велика відповідальність. Я не люблю няньчитися. Я думаю про це. Це не відбувається просто так. Це має співпасти. Це ж не телевізор придбати. Чи мені це не дано” – сказав артист.