fbpx
Політика
Саміт НАТО: польський міністр поставив на місце путінську пропагандистку (відео)

Міністр оборони Польщі Антон Мацеревич на саміті НАТО у Варшаві поставив на місце російську пропагандистку, яка попросила прокоментувати сказані ним слова про те, що Росія є головною загрозою для всього світу.

Відповідне відео розмістив на своїй сторінці в Facebook український блогер Мирослав Олешко.

Читайте також: Дуда оцінив крок Порошенка, що став на коліна на пам’ять жертв Волинської трагедії

Мацеревич відповів росіянці, що Росія є загрозою для миру з тих пір, як окуповує територію незалежної України і веде проти неї війну.

“Так звучить моя заява. Прошу наводити її повністю. А сказав я так тому, що Росія – єдина держава, яка сьогодні в Європі своїми військовими діями порушує мирне європейське існування. Російські війська вбивають людей в Україні”, – сказав польський міністр.

“Міністр Оборони Польщі жорстко відповів російській пропагандистці: “Росія головна загроза світу!”. Саме такі кремлівські маріонетки як ВО Свобода Тягнибока готові ставити палиці в колеса дружби України і Польщі. Але грамотна політика нашої влади дала нам надійного сусіда союзника”, – прокоментував Олешко заяву Мацеревича.

Читайте також: “…НАТО не повинен дозволяти безумство війни в Європі “,- лаконічний виступ Надії Савченко на саміті викликав овації

Джерело.