fbpx
Політика
Росія погрожує депортувати 4 мільйони українців

Попередню електронну реєстрацію для в’їзду в Україну у Раді Федерації сприйняли як візовий режим, повідомляє “Сегодня”.

Росія здійснюватиме заходи у відповідь на посилення правил в’їзду на Україну. Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки РФ Франц Клінцевич.

“Введення системи попередньої електронної реєстрації для громадян Росії або так званого біометричного контролю – це, по суті справи, встановлення візового режиму між нашими країнами, і його” упаковка “принципового значення не має”, – зазначив Клінцевіч.

Він підкреслив, що, судячи з останніх заяв, Київ вже зважився на введення подібних заходів, “а тому наш обов’язок попередити – відповідні кроки обов’язково отримають відповідь”.

“Про це дуже непросто говорити, але вони певною мірою можуть торкнутися чотирьох мільйонів українців, які працюють в Росії”, – зазначив парламентарій.

Клінцевіч не виключив, їх доведеться попросити покинути РФ, “популярно пояснивши при цьому, що своїм передчасним поверненням на батьківщину вони зобов’язані виключно нинішньому київському режиму”.

Читайте також: “Україна введе біометричний контроль на кордоні для всіх іноземців”,- Порошенко

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко на засіданні РНБО повідомив, що Україна введе біометричний контроль для громадян інших країн, які перетинають кордон, і вже підготовлені відповідні проекти рішень.

За словами секретаря РНБО України Олександра Турчинова, українська влада також має намір ввести систему попередньої електронної реєстрації для громадян Росії, які в’їжджають на територію країни.