fbpx
Політика
Росія готується до великої війни. Україна – стратегічний противник. – Газета Виборча

Росія формує 200-тисячне угрупування військ, ракетні та авіапідрозділи на кордоні з Україною. «Кремль не виключає великої війни», – пише наближений до міністерства оборони московський тижневик.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу похвалився минулого тижня тим як Росія зміцнює свої сили на кордоні з Україною. Він повідомив, що у зв’язку «із зростанням загрози з боку НАТО і України» армія сформувала нові чотири дивізії і дев’ять бригад в південному військовому окрузі, а також вирішили розмістити ракети «Іскандер» на кордоні з Росією.

Північно-східний «сусід» України зміцнив оборону берегової лінії ракетами «Бастіон» і «Вал», протиповітряну оборону – ракетами C-400 Тріумф. Загалом, підрозділи округу отримали 4 тис. найновіших бойових машин, літаків та ракет.

Про підготовку Москви свого «українського фронту» недавно написав в тижневику «Вєдомості» Руслан

Читайте також: НАТО НЕ В СИЛАХ ЗАХИСТИТИ ПРИБАЛТИКУ – ГЕНЕРАЛ США

Пучов, який повідомив, що на північному кордоні України Росія розміщує 1 гвардійську танкову армію, на південному напрямку утворює 20 армію. «Сенс тих приготувань очевидний: на кордоні з Україною, де ще три роки тому не було жодних військ російська сторона утворює 3 значні збірні групи для можливого раптового удару на півночі в напрямку Києва, який знаходиться всього 270 км від кордону, а на півдні – до створення котлів і оточення розміщених українських армійських частин на лівобережній Україні», – пояснював експерт.

В минулу п’ятницю тижневик «Независимое военное обозрение» відкрито написав: «Росія не виключає великої війни. Україна стає нашим стратегічним противником».

Джерело.

Реклама

facebook