fbpx
Політика
Росія готова окупувати Суми та Чернігів

Прокурор АТО Костянтин Кулик переконаний, що Росія готова окупувати інші регіони України, зокрема Суми та Чернігів. Саме тому останніми тижнями спостерігається значна активізація ворога у Белгороді, що розташований навпроти цих регіонів.

За прогнозом Кулика, Росія готується до “великої” війни, тому українцям не слід думати, що протистояння швидко завершиться. РФ може вдатися до закликів захищати російське населення в Україні, над яким тут “знущаються”.

Читайте також: 200 тисяч порушень зафіксували камери за тиждень роботи

“Наступний логічний крок за таких заворушення – це заклик про допомогу російського населення України, яких знову будуть нібито “розпинати”, “вбивати” і т. д. Спецслужбі Росії не так складно видати свою диверсійну групу націоналістів і влаштувати таку постановку. Вони ж це вже неодноразово робили. За останні тижні Росія перемістила свої військові ресурси з Ростова-на-Дону (у них там величезна многоструктурная військова база) під Білгород, навпаки Сум, Чернігова… Вони вже готові, просто чекають призову зайти”, – повідомив Кулик для видання pl.com.ua.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “фабриці тролів” Путіна слід протистояти мобільними групами по всій Європі.

Джерело.