fbpx

Росія буде боротися проти створення Балто-Чорноморського союзу(Інтермаріуму) – Білецький

Балто-Чорноморський союз – це реальність, Росія вже веде боротьбу проти його створення.

Про це ЛІГА.net заявив депутат Андрій Білецький в ході презентації проекту Intermarium на науково-практичній конференції “Балто-Чорноморський союз: геополітична альтернатива для Центральної та Східної Європи”.

Ми бачимо, що Росія вже превентивно грає проти цього блоку, накручуючи україно-польське протистояння. Штучно створюючи протиріччя, яких ще вчора не було, а сьогодні вони піднімаються за російські гроші і через російські канали впливу , – сказав депутат.

Політик вважає, що Україна повинна вести свою гру, захищати свої інтереси, а не бути чиїмось придатком.

Суспільство має розуміти, що Україна – це гравець. Вона не є чиїмось вічним придатком, Росії, Євросоюзу, ще когось. Вона повинна вибудовувати свою лінію, свою стратегію.

Необхідно усвідомлювати, що у нас є союзники в країнах Центральної та Східної Європи, навіть в Австрії, не кажучи вже про Хорватії, Чехії, Польщі, Угорщини, країнах Балтії, Грузії.

Навіть в білоруській пресі зараз піднімається питання балто-чорноморського співробітництва. Ці країни бачать загальний інтерес, у нас є платформа. Можливо, це більш реальний варіант, ніж вступ до Євросоюзу , – пояснив він.

Білецький зазначив, що саме життя показує, що об’єднання країн цього регіону – реальність. Прикладом може служити Вишеградська четвірка.

Білецький підкреслив, що мета конференції задати дискурс серед українського суспільства.

Ми хочемо знайти союзників, які будуть задавати таке ж дискурс в країнах Центральної Європи, які ми бачимо своїми союзниками. Ми будемо впливати в першу чергу на громадську думку і на еліти. Коли ця ідея буде сприйнята, її реалізація буде набувати конкретних обрисів. Це не швидкий процес. Нам потрібно його пройти швидко заради нашої безпеки і виживання, але це не рішення одного дня. Проте ми починаємо це робити , – сказав він.

Читайте також:  INTERMARIUM: УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ В ЄВРОПУ

You cannot copy content of this page