fbpx
Політика
Російський розвідник з команди Манафорта працював на Партію регіонів і Опозиційний блок

Заступник Пола Манафорта, який працював керівником виборчого штабу Дональда Трампа і консультував президента-втікача Віктора Януковича, Костянтин Килимник – напевно пов’язаний з російською розвідкою.

Про це пише Українська правда з посиланням на The Financial Times.

В команду Манафорта Килимника взяли в якості перекладача під час роботи з олігархом Ринатом Ахметовим за нібито чудову англійську. Згодом, йому довірили більше обов’язків. В якості ключового помічника Манафорта Килимник мав рідкісний доступ до найвищих фігур регіону – “від Януковича до мільярдерів-олігархів і високопоставлених західних дипломатів”, пише FT.

За даними ЗМІ, Килимник народився в Україні в 1970 році, військову службу проходив у Росії. Його першим довгостроковим робочим місцем після звільнення з армії був Міжнародний республіканський інститут (IRI) у Москві, неурядова організація зі США, пов’язана з Республіканською партією, на початку 1990-х років. В IRI стверджують, що взяли Килимника на роботу теж за чудову англійську.

FT зазначає, що 10 років потому, коли Килимник став працювати на Януковича в команді Пола Манафорта, там теж деякі підозрювали, що він доповідає у Москву, однак не надавали цьому значення.

Сайт Politico пише, що Костянтин Килимник, який очолював компанію Манафорта в Києві, працював з Манафортом також і на Опозиційний блок.

Читайте також: ЯК ПОЛІТТЕХНОЛОГ ЯНУКОВИЧА СТАВ ВПЛИВОВИМ В УКРАЇНІ ПЕРЕД ТИМ ЯК СТАТИ РАДНИКОМ ТРАМПА

Реклама

Related Post

facebook