Американський експерт з антикварних виробів помилково прийняв керамічний глечик, який виготовили під час шкільного уроку, за древній артефакт. Він оцінив його в 50 тисяч доларів.

Про це повідомляє видання The Guardian. Інцидент стався під час популярного телевізійного шоу Antiques Roadshow. У ньому фахівці з антикваріату допомагають гостям програми оцінювати різні предмети.

Під час останнього випуску шоу житель Південної Кароліни Елвін Барр приніс в студію глечик, який купив на розпродажі за 300 доларів. Оцінювач антикваріату Стівен Флетчер ретельно оглянув його і заявив, що його орієнтовна ціна становить від 30 до 50 тисяч доларів. На думку експерта, ця робота належала до кінця XIX століття.

Але після виходу програми в ефір виявилося, що глечик насправді створили в 1973 році на уроці по виготовленню керамічних виробів. Цю роботу впізнала мешканка Орегона, яка дивилася передачу. Це був глечик, який зробила її подруга.

Читайте також: Відеохіт, до сміху чи сліз: дитина кинула обручки під ноги нареченій (відео)

“Так, я була дитиною з дуже хорошим уявою. Поняття не маю, звідки взялися всі ці обличчя й малюнки на стінах горщика “, – розповіла автор глечика Бетсі Соул

Після цього антикварний експерт вибачився і сказав, що помилився приблизно на років 60-80. Він додав, що судячи з якості роботи, її ціна складає від трьох до п’яти тисяч доларів, а це дуже непогано, як для роботи школярки.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook