fbpx

Reuters: Трамп може скасувати нові антиросійські санкції, введені Обамою

Новообраний президент США Дональд Трамп може скасувати рішення Адміністрації Барака Обами про нові антиросійські санкції, коли офіційно вступить на посаду, пише Reuters з посиланням на високопоставленого американського чиновника.

У той же час співрозмовник видання заявив, що таке рішення буде безпідставним. Надії на те, що Росія перестане втручатися у вибори в інших демократичних країнах, немає.

“У нас є всі ознаки того, що вони будуть втручатися у демократичні вибори в інших країнах, в тому числі і деяких європейських союзників”, – сказав він.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США 29 грудня оголосило про введення нових санкцій проти Росії через хакерські атаки під час американських виборів президента. У “чорний список” крім ФСБ і Головного розвідувального управління РФ потрапили три юридичних особи і ще шість осіб. З країни будуть вислані 35 російських дипломатів.

Читайте також: В Ізраїлі госпіталізували посла Росії

Раніше президент США Барак Обама доручив переглянути та оприлюднити повний огляд всіх матеріалів про втручання Росії в хід президентських виборів в США.

Як повідомлялося, 7 жовтня адміністрація Барака Обами офіційно звинуватила Росію в масштабної кампанії по втручання у вибори президента США.

Зокрема, Росію вважають причетною до злому серверів Демократичної партії.

Слід зазначити, що новообраний президент США Дональд Трамп не підтримує рішення Адміністрації президента Барака Обами про введення додаткових санкцій проти РФ.

Джерело.

You cannot copy content of this page