fbpx
Світ
Reuters опублікував “компромат” на Путіна

Прес-секретар президента РФ вже назвав інформацію західних ЗМІ “вкиданням”.

Інформаційне агентство Reuters оприлюднило статтю “Менеджер з нерухомості і друзі Путіна”, в якій розкриває факти передачі нерухомості декільком жінкам, нібито пов’язаним з російським президентом Володимиром Путіним.

У ній повідомляється, що маловідомий бізнесмен з Петербурга Григорій Баєвський, який працює разом з мільярдером Аркадієм Ротенбергом, передав дорогу нерухомість передбачуваної дочки президента Володимира Путіна Катерині Тихоновій.

Крім Тихонової, бізнесмен також нібито передав нерухомість сестрі і бабусі колишнього депутата Держдуми Аліни Кабаєвої, а також Алісі Харчевій, дівчині, яка знімалася для календаря до дня народження Путіна. Житло знаходиться в Москві або Підмосков’ї.

За словами Харчевої, угода була проведена через агентство нерухомості, а з Баєвським вона не знайома. Також Харчева зазначила, що квартира придбана в іпотеку.

Глава фонду Іннопрактика Катерина Тихонова при реєстрації нової компанії згадувала квартиру, яка належить Баєвському. Передбачувана молодша дочка Путіна вказала житло як своє власне, заявили автори видання, посилаючись на документи, які знаходяться у відкритому доступі.

Як зазначено, в 2006 році Баєвський заснував дачний кооператив під Петербургом разом з близькими друзями президента, бізнесменами Аркадієм і Борисом Ротенбергами. У 2011-2014 роках він працював директором в інвестиційній компанії Аркадія Ротенберга.

Компанії, які частково належать Баєвським, в 2014-2015 роках отримали державні контракти на 6 мільярдів рублів.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив агентству, що в Кремлі не знають про такого бізнесмена. “Ми нічого не знаємо про те, хто це такий. Президент з ним також не знайомий”.

Після публікації матеріалу прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков назвав цю інформацію інформаційним “вкиданням”, передає РБК.

На уточнююче запитання, чи будуть в адміністрації президента розслідувати факти передачі нерухомості, Пєсков відповів негативно.

Читайте також: У МЗС України пояснили причини відмови українцям у шенгенських візах.

Джерело.