fbpx

Рада Європи дала “жахливу і цинічну доповідь” по Донбасу: Україна готує відповідь

Постійна делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи готує лист, в якому висловить обурення з приводу доповіді Генсекретаря Ради Європи Торбйорна Янгланда.

Про це 20 червня повідомила перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook .

Геращенко зазначила, що в доповіді Янгланда, яку він презентував на сесії ПАРЄ, немає ні слова про порушення прав людини в окупованому Криму та Донбасі.

“Як так сталося, що в щорічній доповіді Генсека про права людини на 104 сторінках немає жодного слова про порушення фундаментальних прав людини в анексуваному Криму та окупованому Донбасі … Він заявив, що нібито інформація не ввійшла в щорічну доповідь про права людини так як в ця доповідь повинна містити інформацію, отриману від спеціальних моніторингових місій. А так як в Криму та Донбасі ніякі місії в минулому році не допускалися, то й інформація в доповідь не ввійшла “, – написала вона.

Крім того, заступник голови ВР зазначила, що цим Янгланд дав Україні “жахливу і цинічну відповідь”.

“Це просто жах! Відповідав він (Торбйорн Янгланд. – Ред.) Дуже невпевнено, і його позиція викликає обурення. Виходить, що якщо РФ закрила від світу окуповані території – то тепер мовчати про знущання над українцями і кримськими татарами? Просто ганьба. Наша делегація готує лист з обуренням “, – резюмувала Геращенко.

Читайте також: БІЛОРУСЬ СКАСУВАЛА ЗАБОРОНУ НА В’ЇЗД ГЕРАЩЕНКО

Джерело.

You cannot copy content of this page