fbpx
Політика
Путінський пресс-секретар Песков можливий наступний посол РФ в США

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков може незабаром отримати нову посаду і перебратися в США в якості посла Росії.

Про це повідомляє російське видання «Собеседник» з посиланням на близькі до російського МЗС джерела.

За інформацією видання, зараз багато російських високопоставлених чиновників виявляють бажання перейти з державної служби на посади дипломатичних представників. Не став винятком і Пєсков.

Відзначається, що представник Кремля в колі близьких йому журналістів зізнався в тому, що хотів би змінити місце служби. Крім того, як зазначає видання, Пєсков є професійним дипломатом. Він починав свою кар’єру в посольстві Росії в Туреччині.

Імовірність такого призначення прокоментував російський політолог Станіслав Бєлковський. За його словами, посада посла в США стала б для Пєскова підвищенням, адже вона фактично відповідає рангу першого заступника глави МЗС.

Бєлковський також не виключає, що Пєсков може замінити Юрія Ушакова на посаді помічника президента з міжнародних справ, що також було б цілком гідним підвищенням. За словами політолога, Пєсков користується абсолютною довірою Путіна.

«А ось пояснення, що Пєсков поїхав в США виключно заради престижу російських шахів, мені здається досить смішним. Він, ніколи не кидав патрона, раптом виявляється що він в США відразу після виборів … Зрозуміло, що Пєсков користується абсолютною довірою президента і поїхав «понюхати повітря». На шаховому турнірі такого рівня збираються ключові фігури і з ними можна поспілкуватися там в неформальній обстановці. Думаю, у нього заплановано низку зустрічей, саме неформальних, і це станеться аж ніяк не в рамках турніру », – підсумував політолог.

Читайте також: Безвізовий в’їзд до Шенгену коштуватиме 5 євро на 5 років – пропозиція Єврокомісії

Джерело.