fbpx

Путін заявив про зміну зовнішньої політики

Президент Росії Володимир Путін заявив, що головним орієнтиром оновленої концепції зовнішньої політики стане активна робота щодо забезпечення міжнародного миру і стабільності на основі статуту ООН, передає Lenta.Ru .

“Оновлена концепція зовнішньої політики РФ, підготовка якої зараз завершується, орієнтує на активну роботу щодо забезпечення міжнародного миру і стабільності, утвердження справедливого і демократичного світопорядку на основі статуту ООН”, – сказав Путін.

Він зазначив, що “різноманіття і складність міжнародних проблем, виклики і загрози, з якими стикається Росія”, вимагають постійного вдосконалення дипломатичного інструментарію.

“Дипломати повинні і надалі сприяти врегулюванню конфліктів і запобігати появі нових вогнищ напруженості, в першу чергу біля наших кордонів”, – сказав Путін, додавши, що дипломати також повинні зміцнювати суверенітет і відстоювати інтереси Росії.

Що стосується України, то, за словами російського президента, Москва бажає якнайшвидшого врегулювання української кризи та готова співпрацювати в цьому питанні з США і учасниками “нормандської четвірки”.

Крім того, Путін заявив, що Росія не буде піддаватися “мілітаристському чаду”, на який її провокує НАТО.

“Нас постійно звинувачують в тому, що ми здійснюємо якусь військову активність. Де? На своїй території, а те, що у наших кордонів розвивається, це нормально”, – додав російський президент.

Читайте також: ЗМІ: ТЕРАКТ У СТАМБУЛІ ЗДІЙСНИЛИ ВИХІДЦІ З СНД

Джерело.

You cannot copy content of this page