fbpx

Просто на шкільній лінійці сина: “Діяч культури” облив “лaйнoм” Потапа

Український продюсер та музикант Олексій Потапенко, який сьогодні відвів до школи сина Андрія, розповів у соцмережі instagram про неприємний інцидент, що стався з ним під час шкільної лінійки.

Як зазначив Потап, він просто під час шкільної лінійки сина посварився з “діячем культури”, ім’я якого називати не став.

“Сьогодні на лінійці мого сина поцапався з одним батьком, він, скажемо – діяч культури… І так я легенько його підковирнув і на мене полилося лaйнo і так швидко і багато, що я зрозумів – я не готовий стільки навіть говорити на цю тему і моє внутрішнє лaйно якось швидко закінчилось… Я так дивився на нього і якось мені за нього стало незручно… Він такий дорослий і так у нього не все виходить у цій культурній діяльності, а тут я зі своєю вічно задоволеною мармизою, в білому піджаку “Містер-Успіх”, – написав Потап.

Поки залишається незрозумілим що саме стало каменем спотикання між артистами.

“Просто я подумав, навіщо ж ми так все руйнуємо і розділяємо? Якими б ми були сильними в своїй єдності… А він все говорив і говорив про те що я “гоп-культура ” і ті ж самі штампи на кшталт “Ви і ми – це різні полюси” і я зрозумів, що в мене немає стільки гніву, що я був не правий по відношенню до нього, що він не винуватець в цій ситуації і він не причина того що в головах безлад… Я підійшов перший… І ми сказали один одному добрі слова, бо це ж бо лінійка 1 вересня, я подумав: “Навіщо марнувати час на погане? Він, час, все зробить сам, добро переможе! “, – розповів музикант про те, як вдалося залагодити конфлікт.

You cannot copy content of this page