fbpx
Історія
Пророцтва Нострадамуса на 2023 рік

Пророцтва на 2023 рік Нострадамуса здивували навіть вчених: фахівці часто дивувалися з їх точності. Багато людей, які цікавляться пророкуваннями, самостійно вивчають та інтерпретують працю пророка.

Приблизно 70% прогнозів Нострадамуса справдилися. До них відносяться:

Прихід влади Наполеона Бонапарта.

Друга світова та капітуляція Німеччини. У своїй книзі «Mysterien von Sonne und Seele» пророк зазначив, що у 1939 р. у Польщі та Англії відбудуться найсильніші кризи.

Ядерний вибух у Хіросімі.

Терористичні атаки 11.09.2001 у США. Провісник повідомив, що в божому місті два брати будуть розірвані на частини хаосом, велике місто загориться, і почнеться третя світова війна.
Поява ООН.

Вбивство Джона Кеннеді. За словами Нострадамуса, антихрист швидко знищить трьох братів. Так, Джозефа Кеннеді, першого кандидата в президенти, було вбито у Другій світовій війні. Те саме сталося і з Едвардом Кеннеді.

Китайська “культурна революція”.

Поява диктаторів Садама Хусейна та Муаммара Каддафі.

Великий провісник навіть зміг передбачити власну смерть, повідомивши свого учня, що на світанку той уже не застане його живим – так і сталося насправді.

Пророцтва Нострадамуса на 2023 рік для світу включає початок третьої світової війни. Пророк вважав, що східноєвропейська криза спричинить нову хвилю військових конфліктів. Ряд пророцтв Нострадамуса можна явно інтерпретувати як початок третьої світової.

Великий пророк передбачив правдивий варіант майбутнього для всього людства – з постійними війнами, які лише ненадовго затихають і потім знову розгоряються. Загальний настрій у книзі Нострадамуса саме такий: пророк вважав, що стабільність у світі неможлива, що за поганих часів добрі люди поводяться жахливо, а в благополучні – пристойно.

Загалом, згідно з пророками, кожна людина буде змушена зіштовхнутися зі складними часами. Для людей стане пріоритетним їхнє особисте благополуччя. Їм доведеться обирати, і від вибору залежить їхнє майбутнє – приречена боротьба за існування чи компроміс.

Світ очікують суттєві зміни, причому далеко не завжди вони позитивні. Щоб дізнатися, наскільки точними виявилися передбачення на 2023 рік, має пройти певний час.

Стихійні лиха у 2023 році

Пророцтва Нострадамуса 2023 включають тривожні події з космосу. Нострадамус вважав, що цього року в небі з’явиться величезний і протяжний слід вогняних іскор.

На думку вчених, це буде зіткнення з нашою планетою астероїда чи метеоритаякий стане причиною руйнування багатьох міст і формування в океані поштовхів, здатних призвести до землетрусів та руйнівних цунамі.

Нострадамус вважав, що південь Америки та Великобританію затопить океан. Стихійні лиха призведуть до масового голодування та вимирання всього живого.

Також пророк вважав, що на планету очікує глобальна зміна клімату. Ціла цивілізація може загинути внаслідок потепління. А страшний голод настане через посуху, погані погодні умови та відсутність життєво важливих для людства ресурсів.

Війни у ​​2023 році

Пророцтва Нострадамуса 2023 року постійно зачіпають всесвітні військові зіткнення. Пророк вважав, що настають сім місяців великої війни, і велике зло знищить багатьох людей.

Китай, Росія та США захочуть не лише зберегти свої зони впливу та контролю над ресурсами, а й збільшити їх – це стане причиною великомасштабного зіткнення. У ньому використовуватиметься небезпечна зброя, яка призведе до масової загибелі людей та численних руйнувань.

Економічна криза 2023

У 2023 році світ очікує глобальна рецесія, яка виражатиметься у продовольчій та енергетичній кризі, у глобальній інфляції та у зменшенні доходів населення.

Також світ очікують на геополітичні конфлікти та нові хвилі пандемій, що різко погіршить економіку всіх держав і, відповідно, якість життя сучасних людей.

Додаткові 7 пророцтв Нострадамуса на 2023 рік:

Несподіване падіння курсу долара.

Люди повністю перестануть використовувати паперові гроші. Криптовалюта, срібло та золото будуть активами, і люди почнуть у них інвестувати.

Один із розроблених штучних інтелектів набуде усвідомленості, після чого почне контролювати абсолютно всі інтернет-системи у світі, і це стане причиною всесвітнього краху.

У 2023 році нескінченні державні конфлікти призведуть до вимушеної міграції людей, що погіршить голод у всьому світі.

Використання небезпечної зброї швидко та суттєво скоротить об’єм води, придатної для пиття.

Ісламісти захоплять великі території, а біля узбережжя Туреччини розпочнуться війни між християнами та мусульманами.

Багато європейців постраждають від рук представників ісламських держав.

You cannot copy content of this page