fbpx
Політика
Пропагандисти вирізали з відеоролика зізнання Лаврова про участь РФ у війні на Донбасі

Пропагандистський канал “Russia Today” вирізав зі свого відео фразу Сергія Лаврова про те, що Росія бере участь у збройному конфлікті на Донбасі. Про це написав у своєму блозі журналіст Денис Казанський, передає 24 канал.

Як відомо, 1 липня під час виступу на другому Міжнародному науково-експертному форумі “Примаковського читання” в Москві глава МЗС Росії Сергій Лавров випадково обмовився про те, що в Україні на Донбасі воюють російські військові.

“Криворукі російські пропагандисти в черговий раз насмішили. Канал “Russia Today” відредагував ролик з виступом Лаврова на своєму каналі в Youtube і видалив з нього фрагмент, в якому Лавров зізнався, що Росія бере участь в конфлікті на Донбасі”, – пише блогер.

Читайте також: Володимира Путіна прифотошопили на світлину із саміту G20

Казанський зазначив, що шматок із зізнанням Лаврова замінили шматком з темним екраном і відсутнім звуком, імовірно, імітуючи у такий спосіб технічні несправності.

“Чергова незграбна спроба пропагандистів вислужитися перед своїми господарями. Звичайно, нічого крім сміху ці жалюгідні фальсифікації не викликають. Лаврову напевно влетіло за довгий язик. Підставив міністр свого шефа”,– додав блогер.