fbpx
Дозвілля
Про що свідчить шум у вухах

Медики розповіли, чому виникає неприємний шум у вухах та про яку серйозну небезпеку може свідчити такий симптом, який нерідко викликає як у жінок, так і в чоловіків відчуття тривоги та паніки.

Шум у вухах досить поширене явище та може виникнути у хворих і в здорових людей.

Частіше всього шум з’являється через порушення механізму розподілу крові у слуховому нерві, коли кров рухається по дрібних судинах внутрішнього вуха.

Слід зауважити, що часто виникаючий шум у вухах – це симптом, який свідчить про наявність перших стадій захворювань органів слуху.

Виникненню цього симптому передують різні інфекції, запалення слухового нерву, проблеми зі щитовидною залозою, малокрів’я та навіть авітаміноз. А також до цього можуть призвести згубні звички, наприклад, алкоголь, куріння, зокрема отруєння спиртним, нікотином, свинцем та ртуттю.

Сила шуму може збільшуватися паралельно зі зниженням якості слуху. Неприємне відчуття з’являється при сильному психологічному порушення або при коливаннях показників артеріального тиску.

При частих проявах неприємних симптомів варто звертатися до лікарів, які проведуть повну діагностику та призначать лікування. Лікування може проходити у кілька етапів – за допомогою медикаментів, а також дієвим є пневмомасаж барабанної перетинки.

Не можна доводити стан до хронічного, адже це може призвести до повної глухоти.

Як повідомляв раніше інформаційний портал “Знай.ua”, шум у вухах може свідчити про дефіцит йоду в організмі.

Читайте також:ЧОМУ НЕ ВАРТО НОСИТИ ФОТО БЛИЗЬКИХ ЛЮДЕЙ У ГАМАНЦІ

Джерело.