fbpx
Дозвілля
Чому не варто носити фото близьких людей у гаманці

Доволі часто люди тримають у гаманцях фото своїх близьких та рідних, однак чи є сенс у таких діях?

Причини для того, щоб носити світлини важливих осіб біля грошей, є невідомими. Можна припустити, що ця хвиля виникла із фільмів, однак навряд чи хтось колись задумувався про це. Але у гаманці не рекомендують носити фото із кількох причин:

Немає сенсу

Звичка ставити до гаманця світлини близьких ( а дехто ставить і власне фото) виглядає трішки безглуздою, оскільки навряд чи має сенс. Якщо хочеться мати нагадування про дорогих осіб, то можна носити медальйон із світлиною. До слова, у ХХІ столітті не проблемою є мати далеко не один знімок на смартфоні і поставити його на заставку. Багато хто вважає, що місце, де зберігаються гроші та світлини родичів не надто гармонійно поєднується.

Енергетична

Люди, які вірять в енергетику, вважають, що фото та гроші мають власні сильні енергополя, які можуть впливати один на одного. Таким чином, власник може залишиться без удачі у фінансових справах.

Забобони

За народним повір’ям, людина, знімок якої тримають у гаманці, не буде щасливою. Для коханих людей це може закінчитися розчаруванням та розлукою.

Звісно ж, можна вірити або ні, однак тверезе мислення і сторонній погляд на ситуацію є завжди хорошою ідеєю.

Читайте також: ГОВОРИ КРАСИВО: 15 УКРАЇНСЬКИХ СЛІВ, ЯКІ ЗАМІНЯТЬ НАШ СУРЖИК

Джерело.