fbpx
Політика
Представник Росії гучно вилаявся в Радбезі ООН (відео)

Заступник постпреда Росії при ООН Володимир Сафронков під час засідання Ради безпеки ООН накинувся з лайкою на представника Великобританії Меттью Райкрофта.

Відповідне відео опубліковане в YouTube, пише 24 канал.

Представник Британії заявив, що Росія зловживає правом вето і підтримує використання хімічної зброї в Сирії. Ці слова викликали емоційну реакцію Сафронкова.

“Ви злякалися, сон втратили, що ми будемо співпрацювати зі Сполученими Штатами. Ви цього боїтеся, все робите для того, щоб цю взаємодію було підірвано… Подивися на мене, очі не відводь, що ти очі відводиш?”, – звернувся представник Росії до свого британського колеги.

Читайте також: США та Росія побили горшки на Радбезі ООН

Сафронков також наголосив, нібито Райкрофт висуває образливі вимоги до гарантів припинення вогню в Сирії. За словами представника Росії, Великобританія не враховує думку більшості членів ООН і вимагає зміни режиму в Сирії.

“Ти сьогодні говорив, пане Райкрофте, не по порядку денному засідання, ображав Сирію, Іран, Туреччину та інші держави. Пане голово, прохання стежити за порядком розвитку засідання, якщо деякі безвідповідально, образливо, збиваючись на сленг, ставляться до свого місця в Радбезі ООН. Не смій ображати Росію більше!”, – наголосив Сафронков.