fbpx
Політика
Посол України в США відреагував на статтю Пінчука

Посол України в США Валерій Чалий розкритикував олігарха Віктора Пінчука за його позицію, висловлену в статті для The Wall Street Journal.

Дипломат написав на своїй сторінці в Facebook, що великий бізнес має зосередитися на підтримці України, а не “допомагати ворогам”.

“Мене запитують: яке твоє ставлення до статті Віктора Пінчука в WSJ. Чесно кажучи, не бачу необхідності реагувати. Спроба вловити коньюктурний момент і бізнес – as usual. Вважаю, що це той випадок, коли” Акела промахнувся “, – зазначив Чалий.

Він додав, що хотів би побачити в американських ЗМІ думку українських хлопців з передової, або, принаймні, тих, хто там побував.

“Що прикро – ми тут в США намагаємося протидіяти російським інформаційним атакам, а з України ім підіграють. Ніяких ресурсів не вистачить. Сподіваюся, в 2017-му наш великий бізнес нарешті почне вкладатися в власне виживання в Україні та підтримку наших партнерів, а не допомагати ворогам “, – вважає посол.

Нагадаємо, 29 грудня в американському виданні The Wall Street Journal вийшла стаття Віктора Пінчука “Україна має вдатися до болючих компромісів для миру з Росією” (Ukraine Must Make Painful Compromises for Peace With Russia ). Публікація вже викликала широку хвилю критики в українському суспільстві.

Читайте також: ВІДДАТИ КРИМ, ЗАМОРОЗИТИ ДОНБАС: ПІНЧУК НАПИСАВ ПРОПУТІНСЬКУ СТАТТЮ У WSJ

Джерело.

facebook