fbpx

Порошенко “похизувався” перед МВФ і СБ антикорупційним бюро (відео)

До столиці України завітали фінансові керівники з 15 країн Євросоюзу.

У Києві вперше провели засідання Регіональної групи Міжнародного валютного фонду та Світового банку. Президент України розповідав іноземним гостям про досягнення.

Зокрема, глава держави наголосив на боротьбі з корупцією, поверненні довіри до банківської системи та реформуванні судової влади. Це він презентував міністрам фінансів і керівникам національних банків 15 європейських країн.

“За останні дев’ять місяців ми створили політично незалежне антикорупційне бюро шляхом ефективної співпраці з нашими партнерами з США, ЄС та впровадження найкращих світових практик”, – заявив президент.

Порошенко запевнив, що Україна рішуче налаштована на реформи і створює комфортні умови для іноземного бізнесу та інвесторів. І закликав міжнародних партнерів об’єднати зусилля на підтримку нашої держави.

Як уже повідомлялося, у Києві триває другий день зустрічі групи країн-членів Міжнародного валютного фонду та Світового банку, представлених спільними виконавчими директорами на чолі з Королівством Нідерланди. У Київ з’їхалися понад 70 топ-менеджерів іноземних центробанків, міністрів фінансів та їхніх заступників.

Джерело.

You cannot copy content of this page