fbpx

“Пом’якшення візового режиму з Великобританією”: Світовий лідер надіслав Україні приємний сигнал

У Сполученому Королівстві розуміються, що візовий режим щодо України є незадовільним, відтак не виключається, що найближчим часом буде переглянуто візовій правила і для офіційного Києва.

Таку заяву зробив державний міністр Сполученого Королівства у справах Європи та Америки Алан Дункан, передає “Європейська правда“.

За його словами, візовий режим, який запровадила Великобританія, наразі є незадовільним.

Чудово розумію, що декого в Україні нинішній стан дуже засмучує. Тут у Києві, під час візиту, я почув про конкретні випадки, коли люди платили за швидку візу, але не отримували її у швидкі терміни. Я чув, наскільки люди є незадоволеними візовими зборами. І я розумію, що особливо гострим це відчуття стало зараз, коли Україна отримала візову лібералізацію з країнами Шенгену, і Британія на цьому тлі має не дуже добрий вигляд, – підкреслює дипломат.

Водночас він запевнив, що почув цей дуже чіткий і голосний сигнал, відтак у Британії обговорюватиме це на найвищому рівні.

Читайте також: 9-річний голкіпер Ювентуса трaгiчно зaгuнув на тренуванні

“Причина нашої візової політики – те, що до Сполученого Королівства їде дуже багато людей з різним минулим. Ми стикаємося з безпековим ризиком, в тому числі через наш історичний зв’язок з Близьким Сходом. Через це ми – дуже обережні. Ми раді подорожуючим, що відвідують Британію, ми щороку запрошуємо до себе студентів з різних країн – але водночас ми хочемо переконатися, що система дозволяє зменшити ризики. Та я визнаю, що в Україні чимало людей мають підстави вважати таку візову систему надлишковою, надто дорогою, надто повільною. Ми постійно переглядаємо візові правила для всіх країн світу, і я впевнений, що у певний момент ми матимемо зміни щодо України”, – додав Дункан.

You cannot copy content of this page