fbpx
Дозвілля
Пілот показав вид на Карпати з кабіни українського винищувача МіГ-29(відео)

В інтернеті з’явилось відео польотів модернізованого винищувача МіГ-29 Повітряних Сил України.

Відео зняте з кабіни пілота під час навчального польоту. Судячи з нового піксельного камуфляжу літака, машина нещодавно пройшла капітальний ремонт.

“Зльоти в небо Івано-Франківщини заворожують. Якою б не була погода, там, на висоті кількох кілометрів завжди неймовірна краса. Ніби плаваєш по хмарах в яскравих променях сонця. Ось помічаєш засніжені вершини Карпатських гір, виходиш під хмари і насолоджуєшся різнобарвними осінніми пейзажами Прикарпаття”, – розповів у коментарі Gazeta.ua один із пілотів, якому теж доводилось пілотувати оновлений бойовий літак на Прикарпатті. В цілях державної безпеки його імені називати не можна.

Як відзначає він, під час вильотів не завжди є час милуватись краєвидами.

“Пілотаж, перехоплення, повітряний бій, групова злітаність – ось твої завдання. Тривала підготовка на землі, важка праця сотень людей і ось ти в повітрі, віражі, петлі, бочки, “Ціль бачу! Пуск один, пуск два!”, захід, посадка, короткий перепочинок і знову в кабіну. Далі розбір польотів, зауваження від командирів і знову підготовка. Вже затемна зачохлені літаки розвозять по ангарах, а зранку все по нові. Такі вони, захоплюючі та напружені льотні будні”, – розповів пілот винищувача.

За його словами, сьогодні у молодих льотчиків годин нальоту в рази більше ніж мали молоді офіцери ще декілька років тому. Зокрема, майбутні аси відпрацьовують ведення маневрених боїв за будь-якої погоди, перехоплення повітряних цілей на середніх та малих висотах а також атаку наземних мішеней.

Пілот Boeing 747 Крістіаан ван Гейст створює приголомшливі знімки. Сидячи у кабіні літака, чоловік фотографує природу в різні часові проміжки.

Читайте також:  Лінь передається генетично – вчені

Джерело.