fbpx
Дозвілля
Лінь передається генетично – вчені

Потяг до занять спортом у людини залежить від її генетики. Це довели вчені американського університету Міссурі.

Науковці повідомляють, що 97% американців витрачають на фізичні вправи в день близько 30 хвилин. Це рекомендований мінімум. Провівши дослідження, вони прийшли до висновку, що окремі генетичні риси можуть формувати в людині більшу або меншу жагу займатися спортом та вести активний спосіб життя. Про це повідомляють на порталі Neboley.

Вчені провели експеримент. Вони відібрали щурів, які добровільно були готові бігати в колесі та малорухливих тварин. Кращих активних гризунів спарювали з активними, а “лінивих” з “лінивими”. В результаті чого, вони вивели щурів з вродженою активністю чи пасивністю. Як наслідок, рід активних гризунів бігав на багато більше, ніж рід пасивних щурів.

Після експерименту, вчені дослідили і порівняли генетичні показники активних та пасивних щурів. Вони виявили, що саме гени могли мотивувати їх фізичну діяльність. Спеціалісти акцентують, що результати дослідження можуть бути важливим кроком в боротьбі з ожирінням.

Нагадаємо, що вчені вже проводили такий експеримент 10 років тому і виявили, що в клітинах певної частини мозку більше 17 тисяч різноманітних генів, а 36 з них могли мотивувати щурів на фізичну діяльність.

Читайте також:   Нюх втратив: Повна втрата нюху та смаку може виникнути після звичайної застуди

Джерело.