fbpx
Технології
Підвищення цін в Uber українці тепер зможуть відстежити за допомогою бота

Киянин створив Telegram-бота, який безкоштовно моніторить ціну поїздок і повідомляє, коли вона опускається, щоб допомогти користувачам заощаджувати на поїздках з Uber.

“Ідея виникла з власної необхідності. Я зустрічав подібний функціонал у вигляді додатку, але по-моєму це занадто громіздко. Реалізація через чат-бот – найпростіше і швидке рішення”, – пояснив автор.

Алгоритм простий: в додатку Telegram потрібно знайти @shuberbot і скинути йому дві локації – точку А і точку В. Якщо до цього маршруту на даний момент застосований піковий коефіцієнт, бот повідомить користувача про зниження ціни, як тільки вона відбудеться. Якщо ж коефіцієнт не застосований, бот повідомить про це і видасть стандартну ціну.

Відзначається, що рішення не працює в десктопной версії Telegram, оскільки там недоступна можливість відправки локацій.

Читайте також: Починаючи з січня, Chrome почне блокувати всіх хто автоматично програє відео зі звуком, включаючи рекламу

Чат-бот спілкується в “жартівливому” форматі, іноді бавлячись жаргонними фразами. Вміє говорити на двох мовах – українською та російською (мова вибирається автоматично на основі встановленої мови інтерфейсу).

Джерело.