fbpx

Починаючи з січня, Chrome почне блокувати всіх хто автоматично програє відео зі звуком, включаючи рекламу

Розробники браузера Chrome поділилися новиною, яка повинна порадувати всіх без винятку користувачів програми незалежно від використовуваних пристроїв. Вже з січня наступного року планується випуск стабільної версії Chrome з порядковим номером 64, браузер почне блокувати всіх хто автоматично програє відео зі звуком, включаючи, увагу, рекламу.

Як повідомляють розробники, після розгортання відповідного оновлення для настільної і мобільної версій браузера відео зі звуком на сайтах буде включатися тільки якщо користувачеві це буде цікаво. При цьому уточнюється, що на ролики без звуку заборона не поширюється, тобто вони і далі зможуть відтворюватися самі по собі. У будь-якому випадку, це повинно сильно поліпшити поточну ситуацію, особливо на мобільних пристроях. Адже це не тільки дратує і заважає, але з’їдає чимало цінного трафіку.

Ще одна хороша новина – починаючи з версії 63, в настройках браузера з’явиться можливість назавжди відключати звук на тому чи іншому сайті. Вперше про цю функцію ми писали в кінці минулого місяця, коли вона дебютувала в експериментальній версії браузера Canary, але тоді ще не було відомо, коли вона з’явиться в звичайній версії Chrome.

Джерело.

You cannot copy content of this page