fbpx

Перша дружина Трампа відмовилася стати послом США в Чехії

Колишня дружина президента США Івана Трамп (в дівоцтві – Зельнічкова) відмовилася стати послом США в Чехії, оскільки не захотіла змінювати свій спосіб життя. Про це вона розповіла телеканалу СВS, передає видання “Без Табу”.

За словами Іванни, пропозиція надійшла їй від самого колишнього чоловіка.

“Іванка, якщо ти цього хочеш, я дам тобі таку можливість”, – передала вона слова Трампа.

Однак Іванка не стала погоджуватися на таку пропозицію.

“Мені подобається моя свобода. Мені подобається робити те, що я хочу робити, йти туди, куди я хочу піти, з ким би я не хотіла піти. І я можу дозволити собі свій спосіб життя. Навіщо мені їхати і прощатися з Майамі взимку, сказати “до побачення” Сан-Тропе влітку, і попрощатися з весною в Нью-Йорку? у мене ідеальне життя”, – розповіла вона.

За її словами, Трамп також радився з нею з приводу використання Twitter. Івана схвалила те, як її колишній чоловік використовує соціальну мережу.

“Я думаю, тобі потрібно використовувати Twitter. Це новий спосіб спілкування. Якщо ти хочеш, щоб твої слова були передані правильно, без їх переказу в Thе Nуw Yоrk Tіmes, де перебрешуть кожне твоє слово, це правильний спосіб”, – передала Іванна слова, сказані президенту.

Відзначимо, що Іванна Трамп народилася в Чехії, в місті Злін (Готвальдов). У Чехословаччині вона була спортсменкою-лижницею. Однак пізніше вона переїхала в США, де познайомилася з Дональдом Трампом.

Читайте також: В українців з’явився неочiкуваний побічний ефект «безвізу»

Разом з президентом США була 14 років – до тих пір, поки він не зустрів актрису Марлу Мейплз. Розлучення влетіло Трампу в копієчку: за даними ЗМІ, Іванна отримала 14 мільйонів доларів, і це не рахуючи аліментів, ранчо, коштовностей та іншого. За ходом їх шлюборозлучного процесу стежила вся Америка. В результаті екс-подружжя написало по книзі: Іванна – “Як впоратися з розлученням і почати щасливе життя”, Дональд – “Як правильно розлучитися без втрат”.

You cannot copy content of this page