fbpx
Історія
Чого ви на мене не наділи весільну сукню і фату? Я ж буду виходити заміж: передали сукню через нeбiжчика

Одного разу я їхала в потязі і біля мене сиділа незнайома жіночка. Ми з нею познайомилися, і вона розповіла мені про своє гoре.

– Жили ми з чоловіком, і в нас була донька, вже доросла. Захворіла вона невиліковною хворобою і невдовзі пoмepла (ми горюємо за рідною кpoвинкою і досі). Однієї ночі мені наснився сон, що доня прийшла і каже:

“Чого ви на мене не наділи весільну сукню і фату? Я ж буду виходити заміж, а весільного наряду в мене немає, тому купіть і передайте мені!” Я питаю: “А як же ми тобі передамо?” А вона: “Вийдіть на перехресну дорогу і чекайте! Буде їхати легкова машина – не зупиняйте, а буде їхати вантажівка з будкою нагорі, то перепиніть. Тією машиною везтимуть мого нареченого, от він мені і передасть весільний наряд.”

Я ранком розповіла про сон чоловіку, а він й каже, що раз донька просить, то треба зробити. Купили ми все, що треба, пішли на ту дорогу і стали чекати. Бачимо, дійсно, їде легковик, а через деякий час і вантажівка, зупинили. В кабіні біля шофера сидів військовий чоловік.

Читайте також: “МАМО, Я ВИХОДЖУ ЗАМІЖ!” ВЕСІЛЛЯ НА ТОМУ СВІТІ

Ми йому це все розповіли, а він у відповідь: “Ваша донька дала вам точну адресу. Ми веземо до батьків у тpyні їхнього мepтвoго сина з Афганістану. От він, звичайно, і передасть вашій доньці її весільний наряд”.

Галина Козак, Олександрійський район, Кіровоградська обл.

За матеріалами видання sakvojag