fbpx
Дозвілля
Ольга Фреймут розповіла, як знімає стрес після “адреналінової роботи”

Ведуча проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” Ольга Фреймут, яка вперше відвідала світський захід разом зі своїм коханим, розповіла, як знімає стрес після роботи.

Так, ведуча зізналась, що її роблять щасливою прості турботи молодої мами, а хобі – читання книг та катання на лижах – допомагають відпочити від постійних зйомок у телепроектах:

“Я люблю своїх дітей. Читати казку, їхати з дочкою в машині, ходити на батьківські збори – прості мамині речі роблять мене щасливою. Я багато читаю і люблю кататись на лижах. Адреналінова робота вимагає розвантажень”, – розповіла Фреймут.

Під час зйомок проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” Ольга Фреймут відвідала вісім міст України та дізналась, де живуть найпривітніші люди.

“Місто – це костюм. Але суттю його є люди. Тому кожне має характер, звички і навіть колір та запах. Але найусміхненішим і найлагіднішим став Маріуполь. Несподівано, бо місто проживає кожен день, мов останній. Межує з війною і при цьому залишається привітним. Коли на третій день перевірок маріупольці зібралися на площі, я бачила немовлят, стареньких, молоденьких – із квітами і ніжністю до мене. Адже не всі міста зустрічали мене привітно”, – ділиться своїми спостереженнями телеведуча.

Крім того, Ольга Фреймут зізналась, що найбільшими досягненнями року, що минає, вважає народження сина та позитивні зміни у містах, які стаються після інспекцій.

“Досягненням року вважаю народження сина. У кар’єрі – це “Новий інспектор Фреймут. Міста” – програма, яка довела, що зміни на краще можливі. Вона об’єднала людей спільними добрими справами. Позитивні зміни, які стаються в місті після нашого від’їзду – гроші, виділені на відбудову лікарень, ремонт школи, доріг, нові дитячі майданчики, – це те, що справді радує та надихає”.

Ольга Фреймут також відкрила секрет, як проведе новорічні свята. Телеведуча зізналась, що подарує дітям подорож: “Я за емоції, тому подарую дітям подорож у теплі краї. І сама з ними полечу до сонячного і екзотичного”.

Читайте також: 68 лайків в Facebook дозволять дізнатися про вас абсолютно все

Джерело.