fbpx
Історія
Оксана з дитинства мріяла жити у США

Оксана з дитинства мріяла жити у США, американські фільми та серіали завжди вабили її уяву, тим більше, що вона виграла кілька конкурсів краси і була віце-міс свого рідного університету, тому хотіла зробити там кар’єру моделі чи актриси.

Але життя йшло своїм шляхом. На 5-му курсі Оксана вийшла заміж за Андрія, капітана університетської команди КВК. Ніби все було добре, але якось постійно не вистачало грошей.

Андрій дуже любив Оксану, але його порядність і принциповість не дозволяли йому багато заробляти. Тому Оксана, потай від чоловіка, відкрила власний бізнес, який приносив гарні прибутки. Купила квартиру в Києві, але оформила її на маму, так щоб Андрій не знав. Близьким казала, що вона готова у всьому підтримувати чоловіка, але хоче, щоб у нього був стимул заробляти більше.

В 2010 році Оксані вдалося отримати американську візу і вона на кілька місяців поїхала до США, знайшла там непогану роботу і зароблені гроші вклала в її український бізнес. Так вона робила 5 років, поки мала візу. Звісно Андрію не подобалося, що Оксана по кілька місяців живе у друзів у США, але оскільки значну частину сімейного бюджету наповнювала саме вона, то він, не дивлячись на постійну критику мами, таки терпів.

Коли термін дії візи закінчився і Оксана пішла отримувати нову – їй відмовили. Тоді Оксана вирішила легалізувати частину бізнесу, зареєструвала ФОП, та й чоловік почав заробляти більше, пішов у гарну ІТ компанію і все ніби було гарно, от тільки чомусь у пари не було дітей. Ніби обоє здорові, а діток немає. Тому вирішили, що ще не час і поки є можливість, то будуть подорожувати, а це, як знала Оксана і у американському посольстві буде додатковою перевагою.

Там минуло кілька років. Оксана і Андрій купили власний будинок, а в березні 2022 біля нього влучила ракета.

Сім’я зібрала речі і поїхала на Захід, Андрій залишився в Ужгороді і працював віддалено, а Оксана поїхала до Польщі. Там їй не щастило, погана робота, складні господарі житла де вона орендувала кімнату і Оксана знову пішла за американською візою, але знову відмова.

Вона дуже засмутилася і на початку літа повернулася до України, де дізналася про американську програму U2U. Написала до друзів у США, вони заповнили анкету і отримали дозвіл.

Тоді Оксана зрозуміла, що вже ніколи не повернеться до України, поговорила з Андрієм, запропонувала залишитися друзями, але розлучитися, бо навіть ті 2 роки, які передбачає U2U надто складне випробовування, а Оксана вже не молода і їй таки треба народжувати.

Розлучилися… Оксана вже 3 місяці в США. Каже, що це її країна і їй дуже подобається, але щоночі їй сниться Україна…

You cannot copy content of this page