fbpx
Політика
Огризко: Телефонна розмова Трампа з Порошенком підтвердила, що республіканець всерйоз займеться Україною

Екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко проаналізував першу офіційну розмова новообраного президента США Дональда Трампа з президентом України Петром Порошенко. Дипломат упевнений, що той факт, що Трамп вирішив провести розмову з Порошенком одним з перших, говорить про те, що Україна як і раніше залишиться в пріоритеті зовнішньої політики США.

За його словами, те, що розмова з Порошенком відбулася говорить про те, що США вже не розглядають Україну, як країну третього світу, якій диктують свої умови сильні світу цього. Україна стає гравцем, з яким починають рахуватися і США в тому числі. «Особисто для мене ця розмова довела, що Україна перестала бути 25 пунктом на порядку денному США», – зазначив Огризко.

Він висловив переконання, що, незважаючи на приємні Путіну заяви Трампа в ході виборчої кампанії, від президента Трампа варто очікувати продуманої твердої політики, тому що він республіканець. Розмова відбулася і це позитивний сигнал, далі в роботу вступають дипломати, завдання яких наситити цю розмову потрібними Україні посиланнями.

Читайте також: Посли ЄС завтра дадуть “зелене світло” безвізовому режиму з Україною, – журналіст

Джерело.