fbpx

Обмеження Green Card: Трамп висунув нові жорсткі вимоги до імміграційної політики

Президент США Дональд Трамп запропонував нову жорстку імміграційну політику. Про це повідомляє 24 канал.

Адміністрація президента США у листі до представників Палати представників та Сенату США оприлюднила список вимог, які стосуються імміграційної політики країни.

Один з пунктів стосується лотереї Green Card – обмежити видачу сімейних Green Card для членів подружжя та неповнолітніх дітей громадян США.

У листі підкреслено, що список вимог має бути прийнятий задля врегулювання статусу осіб, які підпадають під дію програми DACA. 15 штатів Америки оскаржили вимоги Дональда Трампа, заявивши, що перелік виходить “далеко за межі розумного”.

Читайте також: Лотерея Green Сard: найпоширеніші міфи та їх спростування

“Адміністрація не може бути серйозною в питанні пошуку компромісу або в допомозі “поколінню мрійників”, якщо вона розпочинає зі списку, що є анафемою для “мрійників”, для співтовариства іммігрантів та для переважної більшості американців”,– йдеться у спільній заяві голови фракції меншості у Палаті представників Ненсі Пелосі та голови фракції меншості у Сенаті США Чака Шумера.

Окрім того, серед вимог – спорудження муру на кордоні з Мексикою та прискорення процедури депортації з США осіб із простроченим терміном дії віз.

Довідка: DACA – це програма, яка дозволяла отримати громадянство нелегалам, які у дитячому віці приїхали в США.

You cannot copy content of this page