fbpx

Обама: Трамп не годиться в президенти

Кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп не годиться в президенти США, сказав американський президент Барак Обама.

“У нього, схоже, немає базових знань з ключових питань щодо Європи, Близького Сходу і Азії. Це означає, що він не підготовлений для того, щоб виконувати таку роботу”, – сказав президент США, виступаючи перед журналістами в Білому Домі після переговорів з прем’єр-міністром Сінгапуру Лі Сянь Лун.

За словами Обами, то, як Трамп висловився у вівторок про сім’ю загиблого в Іраку капітана американської армії, мусульманина за віросповіданням, свідчить про те, що він не розуміє найважливіших питань.

“Республіканцям треба запитати: якщо те, що говорить Трамп, неприйнятно, чому ми його як і раніше підтримуємо? І що це говорить про партію, що має такого прапороносеця? – Додав Обама. – Настав час сказати: досить!”

Обама визнав, що у нього були розбіжності з минулими президентами і кандидатами в президенти від Республіканської партії, але у нього ніколи не виникало сумнівів в їх здатності займати президентське крісло, чого він не може сказати про Дональда Трампа.

Читайте також: ПОЗИТИВНИЙ ВИСТУП ОБАМИ ПОВЕСЕЛИВ ПУБЛІКУ І ІНТЕРНЕТ

Джерело.

You cannot copy content of this page