fbpx

Нитками любові: у Львові бабусі з будинку престарілих об’єдналися та в’яжуть на замовлення теплі речі

Займатися улюбленою справою та творити добро можна у будь-якому віці. Яскравий приклад цього нам подають п’ятеро жінок із Львівського геріатричного пансіонату, які об’єдналися та створюють різноманітні в’язані речі: шкарпетки, рукавички, шалики, пінетки, шапки, іграшки.

Усі вироби особливі, адже створені бабусями з теплом, турботою та любов’ю.

Рік тому команда проекту “Старість на радість” заснувала бренд Vbrani, відтоді жінки-пенсіонерки поєднують хобі з соціальним підприємництвом.

Бабусі в’яжуть теплі речі на замовлення, створюють вироби навіть для дитячих садочків.

Бабусі із любов’ю ставляться до кожного свого виробу. Це особливо відчувається, коли вони підписують листівки для покупців. Помітно, що для них це дуже трепетний момент, і вони чекають на нього з великою приємністю.

“Місце, де створюються наші шкарпеточки та рукавички, – Львівський геріатричний пансіонат. Vbrani існують, аби дати бабусям, що живуть тут, шанс на це трішки краще життя. І мова тут далеко не тільки про можливість заробити – це про спілкування й відчуття потрібності, це про втіху від можливості робити щось, що приносить радість іншим”, – йдеться на сторінці соціального підприємства Vbrani у Facebook.

Бабусі уже не уявляють себе без в’язання, розповіли на сторінці Vbrani.

“Пані Оля в‘яже, скільки себе пам‘ятає. У неї неймовірна швидкість і свої методи в‘язання. Один з них – в’язати дві шкарпетки одразу.

Пані Богдана любить під час в‘язання поговорити про Львів. Про Личаківську, центр, церкви, парк Франка і Привокзальну. Обожнює в‘язати шапки і шкарпетки.

Пані Леся в‘яже дуже зосереджено. Вона рідко відволікається на розмови і ділиться сокровенним, тож поки все, що ми можемо сказати, це те, що у кожен виріб вона вкладає частинку себе”.

Наразі бабусям допомагають п’ятеро дівчат-волонтерок. До проекту долучилася й фахівчиня Наталя Дубан, яка проводить майстер-класи для бабусь. Вона допомагає жінкам опанувати нові техніки в’язання, упаковувати та розсилати замовлення.

Підтримати бабусь може кожен охочий. Покупцям пропонують зробити індивідуальне замовлення, або ж обрати готовий виріб на сторінках Vbrani у соцмережах.

Фото: Соціальне підприємство Vbrani Facebook

You cannot copy content of this page