fbpx
Політика
“Небо зачищене, жиробасу – труба”: світ завмер в очікуванні війни США і КНДР

Китайська авіакомпанія Air China – єдиний закордонний перевізник, який літав у КНДР, скасувала всі рейси. Про це пише DW. Новина з’явилася на тлі зростання напруги між США і КНДР.

Таким чином, на сьогодні єдиним авіаперевізником, який буде здійснювати авіаперевезення в Північну Корею, залишиться їхня авіакомпанія Air Koryo.

Зазначається, що в світі підозрюють, що 15 квітня, в 105-ту річницю народження засновника КНДР “вічного президента” Кім Ір Сена країна знову проведе ракетні випробування.

У соцмережах вже відреагували на новину про припинення польотів у Північну Корею.

“Небо над КНДР зачищене. Не виключено, що вже до ранку жиробас прокинеться в обіймах Кім Ір Сена. Разом із чучхою”, – написав російський блогер Саша Сотник на своїй сторінці у Facebook.

“Морський і повітряний простір КНДР повністю спорожніли. Жирному – труба!” – пишеться в Twitter SobiNews. сom.

Читайте також: Стало відомо, навіщо літак ВМС США кружляв біля окупованого Криму

“Вся Америка припала до екранів моніторів і… згораючи від нетерпіння, чекає прямої трансляції атаки військових сил США на КНДР”, – зазначив Саша Сєвєрний.

“Як здорово, що в КНДР немає домашніх тварин! Інакше зараз переживав би, чекаючи бомбардування”, – наголосив Аркадій Чаплигін.

“Кажуть у #КНДР погано з попкорном. Там взагалі з їжею не дуже. Але скоро там будуть і coca-cola і pepsi-cola, і сhewing gum”, – пишеться в Twitter Kот Гітлерa.

“У всіх спрацював інстинкт “та ну нах” або “від гріха подалі”. Повітряний простір над КНДР”, – наголошується в Twitter Nikitich.

Джерело.