fbpx

Навальний показав розмах розкішного життя сина Пєскова(відео)

Син прес-секретаря Кремля Дмитра Пєскова володіє значним статком, зауважив російський опозиціонер і глава Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Олексій Навальний, пише НВ.

Як він розповів у своєму новому відео, сина прес-секретаря президента РФ Володимира Путіна звуть Микола Чоулз, він користується прізвищем свого британського вітчима. Разом із мамою (першою дружиною Пєскова) Микола переїхав жити до Великобританії в кінці 90-х і повернувся до Росії в 2011-2012 рр.

За даними ФБК, Син Пєскова їздить на новому Range Rover за ціною близько 152 тис. дол. Також в його автопарку були помічені Ferrari. Mercedes CLA, мотоцикл Harley Davidson.

Він літає приватними літаками, або першим класом. “Ну, іноді бізнес-класом теж”, – додає Навальний.

За його словами, син кремлівського прес-секретаря любить “яхти, подорожі, тусовки, відпочинок”. Його хобі – кінний спорт. Судячи з його повідомлень у соцмережах, кінь його власний.

У його стовідсотковій власності числиться 110-метрова квартира в центрі Москви вартістю близько 500 тис. Дол. Жодного бізнесу у сина Пєскова не виявили.

Однак, Микола кілька місяців працював на англомовний пропагандистський канал Russia Today ведучим спортивних програм, із зарплатою в 100 тис. руб./міс.

Читайте також: “Я така ж, як і ви”: дочка Пєскова підірвала соцмережу світлиною свого холодильника

У соцмережі Facebook Чоулз називає себе креативним директором компанії Fight Nights (організація боїв, шоу і змагань; спонсорується другом Пєскова – бізнесменом Зією Магомедовим). У цій фірмі Микола також довго не протримався і з 2015 року не працює.

Реакція сина Пєскова. Микола Чоулз назвав розслідування ФБК “кошмаром” і “провокацією”.

“Це кошмар якийсь просто”, – прокоментував Микола Чоулз публікацію ФБК, назвавши її “провокацією”. “Ну, а чим ще можна вважати це? Жах”, – сказав він РБК , відмовившись від подальших коментарів.

You cannot copy content of this page