fbpx

НАТО схвалив пакет допомоги Україні

Міністри оборони країн-членів НАТО схвалили пакет допомоги Україні, який включає консультації і різне сприяння, заявляє генсек альянсу Йенс Столтенберг, передає Інтерфакс-Україна.

“На зустрічі міністри схвалили всеосяжний пакет допомоги Україні. В рамках реалізації цього пакету ми будемо надавати консультації та сприяння”, – сказав він після закінчення засідання Комісії Україна-НАТО в Брюсселі.

При цьому Столтенберг підкреслив, що даний пакет “буде затверджений на зустрічі в верхах”.

“Він об’єднує різні напрямки нашої підтримки – консультацій, сприяння, використання фондів, зокрема, з тилового забезпечення, протидії СВЗ, по командуванню і управлінню та з медичної реабілітації. Наша мета – створити більш ефективні і дієві структури оборони та безпеки. Для цього будуть спрямовані радники, ми вже це робимо. Ми також хочемо зміцнити цивільний контроль над сектором безпеки “, – пояснив він.

Генсек підкреслив, що будуть розпочаті і нові проекти. “Це частково пов’язано з протидіємо СВЗ і з проектами з протидії гібридній війні. Крім цього ми працюємо над науковими проектами, зокрема щодо поліпшення техніки, необхідної для розмінування”, – зазначив він.

Столтенберг також заявив, що Росія повинна припинити дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації на сході України.

“Росія повинна припинити дестабілізацію ситуації на території України, повинна вивести війська і озброєння. Режим припинення вогню і Мінські угоди повинні виконуватися”, – сказав він.

Читайте також: УКРАЇНА ПІДПИСАЛА З НАТО СТРАТЕГІЧНУ УГОДУ

Джерело.

You cannot copy content of this page