fbpx
Політика
НАТО має перейти до ядерного стримування РФ – Міністр оборони Естонії

Глава військового відомства висловився за отримання від союзників зенітно-ракетних комплексів ППО, в тому числі і дальнього радіусу дії – Patriot

Міністр оборони Естонії Ханнес Хансо (Hannes Hanso) заявив, що головну загрозу для його країни становить РФ, і сформулював “чотири доданки” політики стримування східного сусіда.

“Ми бачимо, що агресивні кроки РФ і спрямована проти європейських і демократичних цінностей діяльність триватимуть ще довго. У цих умовах Естонія повинна дотримується чотирьох доданків політики стримування”, – заявив Хансо в середу в парламенті.

З них перший охоплює зміцнення власних збройних сил.

Другим компонентом, за словами міністра, “є постійна присутність боєготових союзних військ в Естонії”. “Частини союзників повинні бути досить великими і боєготовними, мати чіткі плани оборони та лінії управління”, як зазначив Хансо.

Третім доданком міністр назвав наявність військ союзників, готових прийти в разі необхідності на допомогу Естонії.

“Четвертим важливим фактором є ядерне стримування НАТО. Наша діяльність повинна викликати довіру і переконати можливого агресора, що Естонія в будь-якому випадку буде битися за свою свободу, і що НАТО буде захищати своїх союзників всієї політичної і військової міццю”, – сказав Хансо.

Він вважає, що Естонії потрібні не тільки кошти спостереження за повітряним простором країни, але і засоби протиповітряної оборони.

Глава військового відомства висловився за отримання від союзників зенітно-ракетних комплексів ППО, в тому числі і дальнього радіусу дії – Patriot, “як союзники зробили в Туреччині”.

Джерело.